![](/Novunu/2011_3/futbol1.jpg)
В черговий раз під час весняних канікул зібрались освітяни району в с.Ярунь, щоб провести першість району з міні-футболу. Чотири команди змагались по колу, щоб визначити найкращих. Минулорічні фіналісти-команди відділу освіти та Повчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів зустрілись у вирішальній зустрічі, маючи в своєму активі по дві перемоги над командами Городницької та Гульської шкіл. ![](/Novunu/2011_3/futbol3.jpg)
Команда Повчинської ЗОШ (в складі Гриценка В.І., Корнійчука Я.П., Нечипорука А.М., Романюка О.В.та Семенишина А.М.) показала гостру комбінаційну гру та перемогла з рахунком 4:1. ![](/Novunu/2011_3/futbol2.jpg)
Кращим нападником турніру став капітан Повчинської ЗОШ Корнійчук Ярослав – на його рахунку 12 мячів, забитих у ворота суперників. ![](/Novunu/2011_3/futbol4.jpg)
Зустріч за третє місце між командами Городницької та Гульської ЗОШ завершилась з рахунком 2:1 на користь Городницької команди (капітан Білий В.П.).
![](/Novunu/2011_3/futbol5.jpg) Переможці та призери змагань були відзначені грамотами відділу освіти.
Відео можна переглянути на сторінці меню "Відео". Приємного перегляду!
|