Статистика |
![](/stat/1721112216)
Онлайн всього: 51 Гостей: 51 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2011 » Березень » 12
Шанувальники шахів – учнів ЗОШ І-ІІ ступенів та ЗОШ І-ІІІ ступенів зібрались в гостинно наданому приміщенні НВЕГК, щоб визначити найкращих. 16 збірних ЗОШ І-ІІ та 13 збірних І-ІІІ ступенів виборювали звання чемпіонів району. Багаторазові чемпіони району серед школярів ЗОШ І-ІІ ступенів шахісти Червоновільської школи (директор Іванюк М.О.) у вирішальній зустрічі поступились з рахунком 0 : 3 своїм суперникам з Брониківської школи (вчитель Горблюк А.С.). Команда Брониківської ЗОШ в складі Краснобай Анни, Краснобая Андрія та Філімонова Олександра відповідально провела всі ігри, не поступившись в жодній зустрічі. Третє місце - у юних шахистів з Анастасівки (вчитель Білий В.П.). Серед школярів ЗОШ І-ІІІ ступенів гостра боротьба точилась
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
Категорія: Спорт | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/pereglyad.png) Переглядів: 778 | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/dodav.png) Додав: Max7 | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/data.png) Дата: 12.03.2011 | Автор матеріалу: В.П. Горбовський | Комментарі (0) | |
|
|
|