Отримуйте всі актуальні новини на ваш e-mail

Головна » 2011 » Березень » 12 » Змагаються любителі стародавньої гри
15:28
Змагаються любителі стародавньої гри

Шанувальники шахів – учнів ЗОШ І-ІІ ступенів та ЗОШ І-ІІІ ступенів зібрались в гостинно наданому приміщенні НВЕГК, щоб визначити найкращих. 16 збірних ЗОШ І-ІІ та 13 збірних І-ІІІ ступенів виборювали звання чемпіонів району.
 Багаторазові чемпіони району серед школярів ЗОШ І-ІІ ступенів шахісти Червоновільської школи (директор Іванюк М.О.) у вирішальній зустрічі поступились з рахунком 0 : 3 своїм суперникам з Брониківської школи (вчитель Горблюк А.С.).
 Команда Брониківської ЗОШ в складі Краснобай Анни, Краснобая Андрія та Філімонова Олександра відповідально провела всі ігри, не поступившись в жодній зустрічі. Третє місце - у юних шахистів з Анастасівки (вчитель Білий В.П.).
 Серед школярів ЗОШ І-ІІІ ступенів гостра боротьба точилась між школярами Ярунської (вчитель Горблюк В.В.) та Піщівської шкіл (вчитель Колосович М.А.). І тільки особиста зустріч в останньому турі визначила переможців (2,5 : 0,5).

Чемпіонами району стали учні Ярунської ЗОШ в складі: Аракелова Іллі, Цибульської Софії, Постайчук Дар’ї. На другому місці шахісти Піщівської ЗОШ, третіми стали представники Красилівської ЗОШ (вчитель Петришин В.І.).

За традицією переможців та призерів змагань відзначено преміями відділу у справах сім’ї, молоді та спорту і грамотами відділу освіти.
Чемпіони району візьмуть участь в обласних змаганнях, які пройдуть в м. Житомирі.

Категорія: Спорт | Переглядів: 766 | Додав: Max7 | Рейтинг: 0.0/0