19 команд ЗОШ І-ІІІ ступенів та 14 команд ЗОШ І-ІІ ступенів виборювали звання чемпіона району з легкоатлетичного кросу 2014 року.
Серед ЗОШ І-ІІ ступенів поза конкуренцією були бігуни Великогорбашівської школи (вчитель Денисюк М.П.), які посіли І та два ІІ місця. На другому місці юні спортсмени Яворівської ЗОШ (вчитель Фурманенко П.І.). Третіми стали школярі Наталівської школи (вчитель Шевчук О.О.). В особистому заліку переможцями стали Коваленко Діана (Великогорбашівська ЗОШ), Іванюк Андрій (Червоновільська ЗОШ), Козачук Вадим (Дідовицька ЗОШ).
![](/Novunu/14rik/10-2014/kros2.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/kros3.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/kros4.jpg)
Серед школярів ЗОШ І-ІІІ ступенів перше місце посіли учні Городницької школи (вчитель Остапчук О.Ф.), друге – у бігунів Гульської ЗОШ (вчитель Чечет А.В.), ІІІ місце у кросменів Піщівської ЗОШ (вчитель Колосович М.А.). Чемпіонами на своїх дистанціях стали Давидюк Софія (Піщівська ЗОШ), Ольшевська Олена (Федорівська ЗОШ), Косиневич Вадим (Пилиповицька ЗОШ), Марчук Любомир (Киківська ЗОШ).
![](/Novunu/14rik/10-2014/kros5.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/kros6.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/kros7.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/kros8.jpg)
За підсумками змагань сформована збірна команда району для участі в обласних змаганнях.
Переглянути підсумкові протоколи
|