В рамках місячника військово-патріотичного виховання, сьогодні, 22 квітня, на Ужачинському військовому полігоні відбулись стрільби за участю одинадцятикласників району.
![](/Novunu/16rik/04/1/str1.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/1/str2.jpg)
Організатори заходу – військова частина п/п В2731 (30 окрема механізована бригада), - надали зброю та боєприпаси, Новоград-Волинський ОМВК та відділ освіти Новоград-Волинської райдержадміністрації.
Перед початком стрільб військовими був проведений детальний інструктаж та правила техніки безпеки.
![](/Novunu/16rik/04/1/str3.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/1/str4.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/1/str5.jpg)
Кожному школяру було виділено по 12 набоїв, бронежилет та каска. Після стрільб, військові продемонстрували учням основи надання першої медичної допомоги в польових умовах.
![](/Novunu/16rik/04/1/str6.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/1/str7.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/1/str8.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/1/str10.jpg)
Випускники загальноосвітніх шкіл району І-ІІІ ступенів (серед них і дівчата), залишилися задоволеними стрільбою, багато хто показав гарні результати. А зі слів вчителів предмету «Захист Вітчизни», чимало вихованців мають намір вступати у військові навчальні заклади по закінченню школи.
|