![](/Novunu/2011_06/TABIR10.png)
![](/Novunu/2011_06/TABIR2.png)
![](/Novunu/2011_06/TABIR3.png)
11 червня відбулося урочисте закриття роботи 18 пришкільних таборів відпочинку денного перебування, в яких відпочивало 1610 дітей, що становить 34 % від загальної кількості учнів. З них: дітей-сиріт - 17, дітей, позбавлених батьківського піклування - 10, дітей-інвалідів - 18, талановитих та обдарованих - 314, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей - 417, дітей з групи ризику - 26. ![](/Novunu/2011_06/TABIR11.png)
![](/Novunu/2011_06/TABIR4.png)
![](/Novunu/2011_06/TABIR6.png)
У всіх таборах відпочинку проводилися традиційні заходи: спортивні свята, дні здоров’я, творчі рольові та інтелектуальні ігри, екскурсії.
![](/Novunu/2011_06/TABIR5.png)
![](/Novunu/2011_06/TABIR8.png)
![](/Novunu/2011_06/TABIR9.png)
![](/Novunu/2011_06/TABIR1.png)
|