![](/Novunu/2011_06/TV11_2.jpg)
Минув ще один навчальний рік - рік цікавого, незабутнього шкільного життя. І, безперечно, він був для учнів і їх вчителів успішним, дав свої позитивні результати.
Районний фестиваль «Творча обдарованість-2011», який уже вп’яте проводився відділом освіти - це спільна праця багатьох людей, це свято вшанування надбань їх вихованців за пройдений навчальний рік.
![](/Novunu/2011_06/TV11_1.jpg)
Аби відзначити кращих з кращих в міському Палаці культури ім. Лесі Українки міста Новограда-Волинського 2 червня 2011 року зібралися учнів
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)