28 жовтня 2014 року на базі районного методичного центру проведено організаційне засідання І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015». В 4-х номінаціях («Українська мова та література», «Хімія», «Правознавство», «Образотворче мистецтво») будуть змагатися 16 вчителів загальноосвітніх навчальних закладів (Городницька ЗОШ – 3, Жолобненська ЗОШ – 1, Колодянська ЗОШ – 1, Несолонська ЗОШ – 1, Новороманівська ЗОШ –1, Чижівська ЗОШ – 2, Анастасівська ЗОШ –1, Великогорбашівська ЗОШ – 2, Наталівська ЗОШ – 2, Стрієвська ЗОШ – 1, Слободороманівська гімназія – 1).
![](/Novunu/14rik/10-2014/2/vchit_roku2.jpg)
З вітальним словом до конкурсантів звернулася завідуюча методичним центром О.П. Сікора. Вона підкреслила, що участь в такому конкурсі допомагає кожному конкурсанту яскравіше розкрити свої власні методи та прийоми роботи з тієї чи іншої проблеми, глибше поринути в атмосферу творчості, самовдосконалення, співпраці.
![](/Novunu/14rik/10-2014/2/vchit_roku1.jpg)
Заступник завідуючої РМЦ Костюк К.М. опрацювала з конкурсантами основні пункти Положення про І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015» (наказ № 327 від 09.10.2014 р.), познайомила з графіком проведення відкритих уроків та позакласних заходів.
Всі учасники конкурсу організовано включилися в жеребкування, щодо розподілу класів, в яких будуть проводити відкриті заходи.
![](/Novunu/14rik/10-2014/2/vchit_roku3.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/2/vchit_roku4.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/2/vchit_roku5.jpg)
Профільні методисти провели роз’яснювальну роботу щодо підготовки матеріалів з досвіду роботи кожного конкурсанта стосовно проблемної теми, над якою працює(паперовий та електронний варіанти).
|