Гарна і важлива подія сталася 4 квітня в с.Броницька Гута. На базі загальноосвітнього закладу відкрито дошкільний навчальний заклад з короткотривалим режимом перебування. ![](/Novunu/2011_04/BGuta_sadik1.jpg)
В урочистостях взяли участь голова районної ради Ф.В. Весельський, начальник відділу освіти О.А.Антипчук, заступник начальника відділу освіти В.П.Андрощук, методист з дошкільної освіти РМЦ В.В.Гопанчук, сільський голова В.О.Примак, дирекція і педагогічний колектив Броницькогутянської ЗОШ І-ІІІ ст., батьки та громадськість села. В своєму вітальному слові голова районної ради зазначив, що відкриття дитсадка у наш нелегкий час стало можливим завдяки спільним зусиллям всіх гілок влади. Це один з перших кроків до розвитку освіти в районі, створення належних умов навчання та виховання дітей. Розвиток, збереження і вдосконалення роботи діючих дошкільних закладів, забезпечення всім необхідним, подальше підвищення їх ефективності і є головним у нашій роботі – зазначив начальник відділу освіти. Броницькогутянський дошкільний навчальний заклад став вісімнадцятим номером серед функціонуючих дошкільних закладів і першим по відновленню в цьому році. Надіємось що заплановані на 2011 рік 7 дошкільних закладів гарно переймуть цю естафету.
![](/Novunu/2011_04/BGuta_sadik2.jpg)
Відкриття дитячого садка з короткотривалим режимом перебування це тільки перший крок у розвитку дошкільної освіти нашого села. У перспективі створення повноцінного дошкільного закладу – зазначив сільський голова В.О.Примак. ![](/Novunu/2011_04/BGuta_sadik3.jpg)
Після вітальних слів була перерізана традиційна стрічка. ![](/Novunu/2011_04/BGuta_sadik5.jpg)
15 маленьких жителів села вперше переступили поріг своєї другої домівки, де на них чекала зустріч зі справжньою казкою, яку підготували третьокласники Броницькогутянської ЗОШ І-ІІІ ст. на чолі зі своїм вчителем Шнайдер Галиною Олександрівною та сільським головою Примаком Валерієм Олександровичем. ![](/Novunu/2011_04/BGuta_sadik4.jpg)
На святі лунали веселі пісні, вірші, загадки, настанови від Буратіно і Баби Яги як потрібно себе поводити в садочку. А справжньою кульмінацією став спільний танок до якого запросили своїх молодших друзів школярі.
|