З метою поліпшення героїко-патріотичного виховання і підготовки юнаків до служби у Збройних силах України, інших військових формуваннях та вшанування ветеранів війни і військової служби, зокрема тих, що брали участь в антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях в навчальних закладах району проведено ряд заходів, приурочених до Дня захисника України.
В усіх школах відбулися урочисті церемонії покладання квітів до пам’ятників воїнам, загиблим у роки Великої Вітчизняної війни, до меморіальних дошок та на могили загиблих учасників АТО.
У Барвинівській, Колодянській, Косенівській, Несолонській, Суслівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Брониківській, Варварівській, Киянській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено уроки мужності «Герої не вмирають» та «Сила Нескорених!» за участю учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.
![](/Novunu/17rik/10/zakh3.jpg)
В шкільних бібліотеках організовані тематичні виставки документів, книг, фото- і відеоматеріалів: «Історія козацького роду», «Випускники школи – учасники АТО», «Шануймо наших захисників» та виставки учнівських малюнків до Дня захисника України «Мир очима дітей».
![](/Novunu/17rik/10/zakh1.jpg)
![](/Novunu/17rik/10/zakh2.jpg)
Проведено районні спортивні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, а також у школах відбулися спортивно-ігрові заходи «Козацькі розваги», «Веселі старти», флешмоби «Ми за мир», квести «Козацька слава не вмре, не загине!», конкурси строю і пісні «Давайте разом заспіваєм, браття», вікторини «Козаки – це мужні люди».
![](/Novunu/17rik/10/zakh17.jpg)
![](/Novunu/17rik/10/zakh18.jpg)
![](/Novunu/17rik/10/zakh16.jpg)
![](/Novunu/17rik/10/zakh6.jpg)
![](/Novunu/17rik/10/zakh7.jpg)
![](/Novunu/17rik/10/zakh8.jpg)
![](/Novunu/17rik/10/zakh9.jpg)
![](/Novunu/17rik/10/zakh10.jpg)
Класними керівниками проведені тематичні виховні години «Свято Покрови – свято українських козаків», «Козацька моя Україна», «День українського козацтва», «Зродились ми великої години. З пожеж війни і з полум’я вогнів…», «Захисникам Вітчизни – честь і слава», а також, разом з членами учнівського самоврядування, випущено шкільні газети «День захисника України», «Ми – нащадки славних козаків».
![](/Novunu/17rik/10/zakh4.jpg)
![](/Novunu/17rik/10/zakh5.jpg)
У Жолобненській, Колодянській, Косенівській, Несолонській ЗОШ І-ІІІ ст., Брониківській ЗОШ І-ІІ ст. проведені благодійні ярмарки «Наша допомога воїнам АТО».
![](/Novunu/17rik/10/zakh11.jpg)
![](/Novunu/17rik/10/zakh12.jpg)
![](/Novunu/17rik/10/zakh13.jpg)
![](/Novunu/17rik/10/zakh14.jpg)
![](/Novunu/17rik/10/zakh15.jpg)
Найкраще робота по відзначенню заходів до Дня захисника України проведена в Барвинівській, Броницькогутянській, Великомолодьківській, Жолобненській, Киківській, Косенівській, Несолонській, Піщівській, Пилиповицькій, Суслівській, Ярунській ЗОШ І-ІІІ ст., Брониківській, Варварівській, Киянській, Наталівській, Федорівській ЗОШ І-ІІ ст.
|