04.04.2017 року на базі районного методичного центру відбувся семінар шкільних бібліотекарів «З досвіду використання інноваційних технологій в роботі шкільної бібліотеки».
На початку роботи бібліотекарям була презентована книга «Навіки в пам’яті живих», яка присвячена пам’яті мужніх воїнів Звягельського краю, що загинули на сході України. Надані методичні рекомендації щодо презентації книги для учнівських та педагогічних колективів загальноосвітніх шкіл.
![](/Novunu/17rik/04/bibl1.jpg)
Прагнення бібліотечних працівників оновити методику масової та індивідуальної роботи співпадає з бажанням читачів отримувати інформацію у живій, емоційно-насиченій, незвичайній для них формі. Бібліотекарі прагнуть, щоб учень мав відомості про книгу, зацікавився нею настільки, щоб вільний час намагався присвятити читанню, міг зрозуміти книжку.
Але читання – це не просто спосіб отримання інформації, це унікальний процес, здатний зробити з людини особистість, яка вміє відчувати, співпереживати, мислити. І основним диригентом в цьому процесі був, є і буде бібліотекар.
Алексєєва Юлія Леонідівна, бібліотекар Ярунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, поділилась з колегами досвідом використання інновацій у бібліотечній справі. Провела практичну роботу «Книжкова виставка: від традиційного до сучасного». Представила методичний посібник «Інноваційні технології в шкільний бібліотеці».
![](/Novunu/17rik/04/bibl2.jpg)
Методист РМЦ Мащенко Н.І. проаналізувала стан забезпечення підручниками учнів 4,7,8, класів та проінформувала присутніх щодо відбору та замовлення підручників для 9 класу.
![](/Novunu/17rik/04/bibl3.jpg)
На підведенні підсумків семінару бібліотекарі висловлювались що нові інформаційні технології дозволяють знайти нові підходи до проблеми розвитку інтересу і любові до читання. Поєднуючи традиційні та інноваційні форми роботи треба працювати над тим, щоб заохотити учнів до читання, зацікавити книгою, стимулювати до використання інформаційних ресурсів.
|