Змаганнями «Старти надій» фінішувала спартакіада школярів 2013-2014 н.р. В них взяли участь учні 6-7 класів ЗОШ І-ІІІ та І-ІІ ступенів. Хлопчики та дівчатка змагалися в бігу на 60 м, метанні м’яча на дальність, підніманні тулуба в сід за хвилину та кросовій підготовці.
![](/Novunu/14rik/05-2014/starti7.jpg)
![](/Novunu/14rik/05-2014/starti8.jpg)
![](/Novunu/14rik/05-2014/starti9.jpg)
Команда Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Остапчук О.Ф.) у складі Чижевського Олександра, Примака Вадима, Пашкевича Володимира, Остапчук Марії, Радчук Майї, Соколової Валентини показали відмінну фізичну підготовку та заслужено вибороли І місце.
![](/Novunu/14rik/05-2014/starti1.jpg)
ІІ місце посіли юні спортсмени Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Іляхов В.Ф.), на ІІІ місці учні Слободороманівської гімназії (вчитель Павлюк Ю.М.).
![](/Novunu/14rik/05-2014/starti2.jpg)
![](/Novunu/14rik/05-2014/starti3.jpg)
Серед ЗОШ І-ІІ ступенів найкращі результати в учнів Наталівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Шевчук О.О.) Чирка Сергія, Будніка Олега, Зайця Олександра, Чирко Надії, Горецької Анни, Саєвич Вікторії.
![](/Novunu/14rik/05-2014/starti4.jpg)
Другими стали школярі Поліянівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Дзюбчук В.О.). Юні багатоборці Гірківської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Горблюк В.В.) завершили змагання на третьому місці.
![](/Novunu/14rik/05-2014/starti5.jpg)
![](/Novunu/14rik/05-2014/starti6.jpg)
За традицією переможці та призери змагань відзначені грамотами відділу освіти райдержадміністрації.
|