З метою пошуку і розкриття індивідуальних творчих здібностей, художнього смаку, внутрішнього резерву для творчості 25 березня 2011 року на базі районного методичного центру проведено чергове засідання літературно-художнього салону педагогічних працівників «Творчість». ![](/Novunu/2011_3/tv2.jpg)
На засідання зібралися пристрасні шанувальники прекрасного, талановиті, творчі особистості з окремих педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів району. З вітальним словом до присутніх звернулися: голова комітету профспілки працівників освіти Леся Федорівна Вознюк ![](/Novunu/2011_3/tv3.jpg)
і завідуюча методичним центром Ольга Павлівна Сікора. ![](/Novunu/2011_3/tv4.jpg)
![](/Novunu/2011_3/tv5.jpg)
Заступник завідуючої методичним центром Катерина Миколаївна Костюк, ознайомлюючи учасників засідання з його темою і метою, підкреслила, що молоді вчителі, які запрошені на засідання, певною мірою оцінять побачене і в майбутньому зможуть показати й свої творчі надбання.
![](/Novunu/2011_3/tv6.jpg)
Лопатюк В.Г. і Рошка С.П., ведучі засідання, з великою шаною і любов’ю представили вчителів, запрошених для презентацій своїх творчих надбань. Українську вишивку, найдавнішого, найпоширенішого виду мистецтва з цікавим поєднанням кольорів, характерним для Рівненщини (чорний та червоний) і Житомирщини (різнобарв’я) представила директор Малоцвілянської ЗОШ І-ІІ ступенів В.Д.Боровець. Про захоплення вишиванням цікаво розповіла присутнім С.П.Доценко, вчитель української мови та літератури даної школи.
![](/Novunu/2011_3/tv7.jpg)
Людмила Томашівна Щепер, директор Барвинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів багато цікавого повідала про свою ученицю, а в даний час вчительку української мови та літератури школи Тетяну Миколаївну Косяк. ![](/Novunu/2011_3/tv8.jpg)
В свою чергу Тетяна Миколаївна прочитала власні вірші. ![](/Novunu/2011_3/tv9.jpg)
Вокальне тріо «Немильняночка» в складі Ґудзь Лесі Архипівни, вчителя української мови та літератури, Деркач Ірини Володимирівни, вчителя музичного мистецтва та Тимошенко Любові Михайлівни, вчителя зарубіжної літератури Немильнянської ЗОШ І-ІІ ступенів створили збірку ліричних пісень«Мелодії жіночої душі». Окремі пісні з названої збірки душевно й виразно прозвучали у виконанні тріо в музичних паузах засідання.
Цікавими і змістовними для учасників салону стали майстер-класи: ![](/Novunu/2011_3/tv10.jpg)
![](/Novunu/2011_3/tv11.jpg)
- Яворенко Надії Іванівни, заступника директора Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (квіти з атласних кольорових стрічок, вишивка і створення картин з них), ![](/Novunu/2011_3/tv12.jpg)
![](/Novunu/2011_3/tv13.jpg)
- Хоменюк Наталії Олексіївни, вчителя початкових класів Броницькогутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (картини з пластиліну, картини, створені в техніці орігамі - квілінг, театральні маски та дитячі іграшки, виготовлені в техніці пап’є-маше),
![](/Novunu/2011_3/tv1-15.jpg)
![](/Novunu/2011_3/tv15.jpg)
![](/Novunu/2011_3/tv1-15-1.jpg)
- Ляхович Зінаїди Миколаївни, методиста РЦТСТУМ (створення картин і панно з використанням природного матеріалу), ![](/Novunu/2011_3/tv16.jpg)
![](/Novunu/2011_3/tv17.jpg)
- Боровської Катерини Петрівни, вчителя початкових класів Малоцвілянської ЗОШ І-ІІ ступенів (створення робіт в техніці орігамі –модульне складання ), ![](/Novunu/2011_3/tv18.jpg)
- Вовк Юлії Адольфівни, вчителя польської мови Суслівської ЗОШ І-ІІ ступенів (витинанки з різнокольорового паперу). ![](/Novunu/2011_3/tv19.jpg)
З трепетом власної душі розкрили світ своїх захоплень Маруш Сергій Володимирович, вчитель хімії Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів і Шпунтов Віктор Олександрович, вчитель трудового навчання Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Сергій Володимирович стримано й лаконічно розповів про свої захоплення фотографією і, використовуючи комплекс мультимедіа, показав захоплююче слайд-шоу, ![](/Novunu/2011_3/tv20.jpg)
а Віктор Олександрович емоційно, з почуттям теплоти й доброти прочитав власні вірші різної тематики.
![](/Novunu/2011_3/tv21.jpg)
Ірина Валеріївна Нагірняк, вчитель географії Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів розповіла, що захоплюється красою рідної природи, любить туристичні походи, чим і захоплює рідних і своїх вихованців. ![](/Novunu/2011_3/tv22.jpg)
![](/Novunu/2011_3/tv23.jpg)
Вчитель хімії Новороманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксана Сергіївна Черниш душевно розповіла про своє захоплення флористикою і представила вироби, які вона виготовляє з природних матеріалів. ![](/Novunu/2011_3/tv24.jpg)
![](/Novunu/2011_3/tv25.jpg)
Бабич Людмила Василівна, вчитель початкових класів Піщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів із щирою усмішкою поділилася світом своїх захоплень. Для виготовлення різноманітних виробів вона використовує підручні відходи будматеріалів. Створити справжні шедеври їй вдається у хвилини творчого натхнення. ![](/Novunu/2011_3/tv26.jpg)
Вчитель французької мови Жолобненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Марія Василівна Вовк показала цікаві вироби, які створювали її учні, перебуваючи у Франції. ![](/Novunu/2011_3/tv27.jpg)
Зустріч в салоні «Творчість» переконала всіх присутніх у тому, що вчителі мають свій світ захоплень і потаємних мрій, тобто все те, що не стосується вчительської праці і що допомагає нам урізноманітнювати сірість і буденність сьогодення.
|