![](/Novunu/2011_06/14-06-11_008.jpg)
10 червня на базі районного методичного центру відбулося виїзне діагностичне засідання обласної психолого-медико-педагогічної консультації у складі завідувача ОПМПК логопеда Шовтюк А.М., лікаря-невролога Ревнюк Т.П., психолога Червінської Л.В., лікаря-психіатра Новоград-Волинської міськрайТМО Червенюка Д.Г., завідувача районної ПМПК логопеда Вознюк Т.М., методиста РМЦ Мащенко Н.І. які обстежили 14 дітей Новоград-Волинського району та 12 дітей м.Новоград-Волинська.
![](/Novunu/2011_06/14-06-11_004.jpg)
В результаті ґрунтовного і кваліфікованого обстеження дітей з особливими освітніми потребами та у відповідності до їх потреб 12 учням надано рекомендації на корекційне навчання вдома за програмами загальноосвітніх шкіл та за програмами спеціальних загальноосвітніх шкіл для розумово відсталих дітей. Двом учням рекомендовано навчання в спеціальних освітніх закладах області. ![](/Novunu/2011_06/14-06-11_006.jpg)
|