Те, що ми зібрались разом – це тільки початок,
те, що ми продовжуємо залишатися разом – це вже досягнення,
те, що ми працюємо разом – це справжній успіх!
16 травня 2014 року на базі районного методичного центру відбулося засідання районного шкільного парламенту в якому взяли участь 20 лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів району.
![](/Novunu/14rik/05-2014/rshp1.jpg)
![](/Novunu/14rik/05-2014/rshp2.jpg)
Учасники засідання ознайомилися зі звітом президента Іванни Корельчук щодо діяльності РШП протягом 2013-2014 навчального року. Інформацію про роботу на місцях озвучили лідери шкільних організацій учнівського самоврядування: Заїка Дарина (Пилиповицька ЗОШ І-ІІІ ст.), Кондратюк Світлана (Борисівська ЗОШ І-ІІ ст.), Весельська Катерина (Поліянівська ЗОШ І-ІІ ст.), Левицька Віталія (Суслівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Мулько Захар (Гульська ЗОШ І-ІІІ ст.), Люшенко Мирослава (Киківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Савіцька Вікторія (Івашківська ЗОШ І-ІІ ст.), Свінцицька Світлана (Чижівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Сідлецька Анжела (Наталівська ЗОШ І-ІІ ст.), Макарчук Ганна (Таращанська ЗОШ І-ІІ ст.). Савіна Олена (Малоцвілянська ЗОШ І-ІІ ст.), Сайчук Софія (Косенівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Шапран Наталія (Слободороманівська гімназія), Роман Юлія (Новороманівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Іванчук Аліна (Жолобненська ЗОШ І-ІІІ ст.), Ювко Вікторія (Орепівська ЗОШ І-ІІІ ст.).
![](/Novunu/14rik/05-2014/rshp3.jpg)
![](/Novunu/14rik/05-2014/rshp4.jpg)
![](/Novunu/14rik/05-2014/rshp5.jpg)
![](/Novunu/14rik/05-2014/rshp6.jpg)
![](/Novunu/14rik/05-2014/rshp7.jpg)
![](/Novunu/14rik/05-2014/rshp8.jpg)
![](/Novunu/14rik/05-2014/rshp9.jpg)
![](/Novunu/14rik/05-2014/rshp10.jpg)
![](/Novunu/14rik/05-2014/rshp11.jpg)
Районна учнівська організація дитячого самоврядування весь час у пошуку сучасних нетрадиційних методів роботи, які створюють широкий простір для виявлення творчого потенціалу кожного учня і дитячої спільноти, тому визначення завдань та напрямків діяльності РШП на 2014-2015 навчальний рік викликало жваве обговорення.
Всі присутні побажали лідерам-одинадцятикласникам гарних, очікуваних результатів при здачі ДПА і ЗНО, здійснення всіх мрій і задумів, вдалого вибору професійної стежки в дорослому житті. А також висловили впевненість у ефективній організації діяльності учнівського самоврядування у 2014-2015 навчальному році.
|