21 грудня 2015 року на базі районного методичного центру відбулося чергове засідання районного шкільного парламенту, в роботі якого взяли участь 24 старшокласники – лідери учнівського шкільного самоврядування.
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_059.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_064.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_070.jpg)
На порядку денному засідання розглянуті такі питання: звіт лідерів про діяльність шкільних органів самоврядування за І семестр; обговорення плану роботи РШП на ІІ семестр 2015-2016 навчального року; підведення підсумків акції «80 тисяч пластикових кришечок – один протез для воїна АТО»; інформування про участь заступника президента у засіданні обласної ради старшокласників у м. Коростені, яке проходило 15 грудня 2015р.
Звіт з презентаційними матеріалами представили лідери Городницької, Пилиповицької, Орепівської, Ярунської, Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Таращанської, Івашківської, Поліянівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Слободороманівської гімназії. Представники Колодянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ознайомили з матеріалами діяльності шкільного врядування за допомогою мережі Інтернет, поміщеними в створеній групі одного з соціальних сайтів. Старшокласники Несолонської, Жолобненської, Косенівської, Гульської, Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кленівської, Великогорбашівської, Курчицькогутянської ЗОШ І-ІІ ступенів звітували традиційно, зачитуючи приготовлені тексти та розповідаючи про проведену роботу.
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_025.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_028.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_030.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_034.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_035.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_039.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_040.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_043.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_046.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_056.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_048.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_051.jpg)
Основним недоліком практично всіх звітів було недостатнє інформування саме про самостійну практичну діяльність учнівського органу самоврядування, в основному звіти складалися з переліку та ілюстрування проведених традиційних виховних заходів по школах.
Учнівські і вчительські колективи з 18 навчальних закладів району вчасно організували і активно провели акцію по збору пластикових кришечок ініційовану членами РШП. Загальна кількість зібраного матеріалу 50728 штук. Детальніше:
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_073.jpg)
Зібраний матеріал передано волонтерам організації «Новоград-Волинський SOS» 22 грудня 2015 року. Акція по збору пластикових кришечок продовжена. В учнів навчальних закладів, які не долучились до акції, є можливість допомогти воїнам АТО, які зазнали тяжких поранень. Інформаційні матеріали про діяльність волонтерської організації, про потребу в конкретних матеріалах, звіти про зібрану і передану допомогу, контакти волонтерів розміщені на сайті за посиланням http://n-v.infoclub24.com/.
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_002.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_005.jpg)
Перед учасниками засідання виступив Ігор Мельник представник Новоград-Волинської станиці Національної скаутської організації України Пласт. Він розповів про діяльність, історію та основні принципи організації, яка виховує, зазначивши що «Пласт» — національна скаутська організація України, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повноцінних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства. Серед шкіл району ініціативні виховники Орепівської ЗОШ І-ІІІ ступенів почали впроваджувати в організацію виховної роботи елементи пластової методи та ідейних основ організації. Пластовий портал організації за посиланням в мережі Інтернет http://www.plast.org.ua/.
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/6_019.jpg)
Наступне засідання РШП відбудеться орієнтовно 11 лютого 2016 року.
|