Статистика |
![](/stat/1721108053)
Онлайн всього: 19 Гостей: 19 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2014 » Грудень » 16
Фінальні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені в просторому залі Пилиповицької ЗОШ.
Переможці зональних змагань юнаки: Городницької, Орепівської, Пилиповицької, Токарівської ЗОШ та Слободороманівської гімназії в очних поєдинках виявляли переможців турніру.
У фіналі зустрілись команди Городницької (вч. Ксенз О.А.) та Орепівської (вч. Шокур Г.І.), які на шляху до фіналу перемогли своїх суперників з однаковим рахунком 2:0. У фінальному поєдинку команда Городницької ЗОШ продемонструвала комбінаційну атакуючу гру і заслужено перемогла з рахунком 2:0.
![](/Novunu/14rik/12-2014/volejbol1.jpg)
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
Категорія: Спорт | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/pereglyad.png) Переглядів: 683 | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/dodav.png) Додав: Кира | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/data.png) Дата: 16.12.2014 | Автор матеріалу: Горбовський В.П., методист РМЦ | Комментарі (0) |
Кожен Новий Рік – це особливе свято, повний чарівності, таємничості, мерехтіння пухнастої мішури на ялинці і блиски бенгальських вогнів на ялинкових іграшках – кулях, зірках, дзвіночках. Додати в казкову і дивну атмосферу ще більше радості і веселощів, беручи безпосередню участь у створенні новорічного настрою, дуже просто. Можна зробити новорічні прикраси своїми руками та прикрасити ними будинок, придумати і змайструвати іграшки для красуні-ялинки, зшити яскраві, оригінальні вбрання і зробити найрізноманітніші маски – знайте, ваша фантазія не має кордонів і меж!
12-13 грудня в м. Житомир, на базі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний фестиваль-конкурс «Зимова казка». Команду
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
З 12 по 14 грудня 2014 року в м. Новограді-Волинському проходила обласна спартакіада з вільної боротьби в якій взяли участь 158 учасників з міст Новоград-Волинський та Коростеня, Новоград-Волинського, Коростенського, Малинського, Любарського, Лугинського, Олевського та Ємільчинського районів. Участь у змаганнях від нашого району приймали вихованці РЦТСТУМ. Команда дівчат виборола І загальнокомандне місце, юнаків – ІІ загальнокомандне місце.
![](/Novunu/14rik/12-2014/borotba1.jpg)
![](/Novunu/14rik/12-2014/borotba2.jpg)
В особистій першості призові місця вибороли:
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
Ефективність використання сайтів загальноосвітніми навчальними закладами району. Станом на 15.12.2014 року. (Для перегляду та внесення пропозицій)
Перейти на сторінку з матеріалами ![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
| |
|
|
|