Визначною ознакою сучасної освіти є розвиваюча, культуротворча, здатна до самоосвіти і саморозвитку особистість, яка вміє використовувати набуті знання і вміння для творчого розв’язання проблем, критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, прагне змінити своє життя. З цією метою на базі Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов районний семінар-практикум вчителів початкових класів на тему: «Активізація пізнавальної діяльності як фактор підвищення якості знань учнів початкової школи».
![](/Novunu/14rik/12-2014/pochat1.jpg)
Учнівський та педагогічні колективи гостинно зустріли 27 вчителів початкових класів району, піднісши хліб на вишитому рушнику та запросивши
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)