![](/Novunu/15rik/02-2015/basketbol1.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/basketbol5.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/basketbol6.jpg)
Подвійну перемогу святкували школярі Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник гуртка Соколова З.О., вчитель фізкультури Якимчук С.Б.), які перемогли у районних змаганнях з баскетболу серед юнаків та дівчат.
Команди юнаків Городницької, Киківської, Киянської, Колодянської, Косенівської, Красилівської, Новороманівської, Пилиповицької, Суслівської, Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Слободороманівської гімназії виборювали звання чемпіонів району серед школярів.
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)