30 березня 2015 року на базі РМЦ проведено засідання районного шкільного парламенту (зібралося 17 лідерів навчальних закладів району), в рамках якого відбулося представлення матеріалів учнівського районного проекту «Подорожуємо Україною».
![](/Novunu/15rik/03-2015/2/r14.jpg)
![](/Novunu/15rik/03-2015/2/r12.jpg)
![](/Novunu/15rik/03-2015/2/r13.jpg)
На засіданні обговорено проведення в навчальних закладах третього етапу обласного учнівського проекту «Крила захисту» - акції «Великодній подарунок для бійця». Було вирішено зібрану допомогу відсила
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)