15 квітня на базі РМЦ відбувся районний семінар вчителів образотворчого мистецтва. Тема семінару «З досвіду формування емоційної сфери образного мислення, художніх і творчих здібностей школярів на уроках образотворчого мистецтва».
![](/Novunu/15rik/04-2015/obrazotv2.jpg)
Досвідом роботи з даного питання поділилась вчителька образотворчого мистецтва Гульської ЗОШ І-ІІІ ст. Борисюк Олена Костянтинівна. Вона підготувала електронну презентацію, яка засвідчила, що образотворчі засоби спроможні передавати думки і почуття безпосередньо, особистісно
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)