Статистика |
![](/stat/1721111711)
Онлайн всього: 54 Гостей: 54 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2017 » Грудень » 14
Вітаємо
Чайковську Олену, ученицю 7 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла І місце в обласному етапі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка і вчителя української мови та літератури Ясіневич Ганну Йосипівну. ![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
«Хто не знає іноземних мов,
той нічого не розуміє і в своїй рідній мові»
Йоганн Вольфганг Гете.
Безсумнівно, сучасна школа покликана, передусім, надавати учням глибокі та змістовні знання, випробовуючи нові форми й методи, особливо при вивченні іноземних мов. Навчати мовленнєвій діяльності
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/pereglyad.png) Переглядів: 580 | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/dodav.png) Додав: Кира | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/data.png) Дата: 14.12.2017 | Автор матеріалу: Костюк К.М., методист РМЦ | Комментарі (0) |
Сучасна школа повинна намагатися якомога більше готувати випускника до життя та діяльності. Життєві компетентності повинні давати можливість випускнику сміливо зустрітися з дійсністю, зайняти своє місце в житті, бути успішним.
Проблема формування життєвих компетентностей дитини, виховання у неї здібності діяти адекватно у відповідних ситуаціях, застосовувати набуті знання на практиці, брати на себе відповідальність та вчитись протягом життя розглядалась на районному семінарі заступників директорів з навчально-виховної роботи «Розвиток життєвих компетентностей особистості та підготовка її до успіху в умовах сучасної школи», який відбувся 05 грудня 2017 року на базі РМЦ.
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/pereglyad.png) Переглядів: 585 | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/dodav.png) Додав: Кира | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/data.png) Дата: 14.12.2017 | Автор матеріалу: Сікора О.П., зав.РМЦ | Комментарі (0) | |
|
|
|