22 березня 2017 року в місті Житомирі відбувся 6-й обласний інтелектуальний турнір юних журналістів. До Житомирського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з’їхалося 13 команд: 3 – з міст і 10 – з районів області.
![](/Novunu/17rik/03/1/zhurnalisti7.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/zhurnalisti4.jpg)
Новоград-Волинський район представляла команда учнів Городницької ЗОШ І – ІІІ ступенів у складі 5-ти чоловік: Супрунчука Олега, Захарчук Наталії, Майданович Яни, Колесник Анастасії, Годун Анастасії. Готувала майбутніх журналістів до участі в турнірі вчитель української мови та літератури Мигловець Світлана Михайлівна.
![](/Novunu/17rik/03/1/zhurnalisti2.jpg)
Усі команди, що прибули до Житомира, були прекрасними доповідачами, уважними опонентами та вмілими рецензентами, а також продемонстрували свої вміння та навички в полемічному мистецтві.
![](/Novunu/17rik/03/1/zhurnalisti5.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/zhurnalisti6.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/zhurnalisti3.jpg)
Позитивні емоції, радісні обличчя, навіть чудова погода в цей день, здавалось, були підтвердженням того, що журналістика – цікава професія, і нею необхідно займатися. Як провести бліц-опитування, зробити фоторепортаж, розрізняти «фейки» та інформацію, правила роботи в небезпечних ситуаціях – на ці та багато інших запитань давали відповідь учасники турніру. Журі підкреслило професійність та глибину відповідей учасників турніру.
Серйозну підготовку юних журналістів нашого району було справедливо оцінено – І місце в таблиці змагань.
![](/Novunu/17rik/03/1/zhurnalisti01.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/zhurnalisti1.jpg)
Команду «ТВ – ікс» також запрошено до участі у ХІІІ Всеукраїнскому турнірі юних журналістів, що буде проходити з 19 по 23 квітня в місті Суми.
|