Весняні канікули – слушна нагода для цікавого спілкування. 30 березня на базі Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів пройшов районний семінар учителів початкових класів з теми «Становлення та розвиток творчої особистості молодшого школяра засобами інноваційних педагогічних технологій».
![](/Novunu/17rik/03/2/pochatk1.jpg)
Хлібом-сіллю зустрічали 38 вчителів початкових класів району педагогогічний колектив, запросивши до творчої співпраці.
<
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)