«Класний керівник творить
найбільше багатство –
Людину»
В.О.Сухомлинський
29 жовтня 2015 року проведено конкурс «Класний керівник року». Метою конкурсу є сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття у виконанні завдань, покладених Законом України «Про загальну середню освіту» на загальноосвітні навчальні заклади, а також з метою виявлення і підтримки творчо працюючих класних керівників, поширення і впровадження у практику роботи ЗНЗ інноваційних технологій виховання підростаючого покоління.
![](/Novunu/15rik/11-2015/IMG_1379.jpg)
Педагогічний та учнівський колективи Наталівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів щиро вітали учасників, членів організаційного комітету та журі, групу підтримки педагогів-конкурсантів. Директор школи Прищепа Людмила Валеріївна познайомила присутніх з історією, досягненнями та цікавим шкільним життям навчального закладу.
![](/Novunu/15rik/11-2015/IMG_1376.jpg)
У трьох конкурсних номінаціях взяли участь 8 педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, людей однієї справи, однієї турботи, одного бажання – допомогти дітям радісно провести шкільне життя. Це:
Дмитерчук Наталія Володимирівна (Несолонська ЗОШ),
![](/Novunu/15rik/11-2015/IMG_1419.jpg)
Гавронська Ольга Геннадіївна (Колодянська ЗОШ),
![](/Novunu/15rik/11-2015/IMG_1430.jpg)
Сорока Ірина Михайлівна (Івашківська ЗОШ),
![](/Novunu/15rik/11-2015/IMG_1421.jpg)
Мигловець Світлана Михайлівна (Городницька ЗОШ),
![](/Novunu/15rik/11-2015/IMG_1422.jpg)
Яйцева Тетяна Миколаївна (Суслівська ЗОШ),
![](/Novunu/15rik/11-2015/IMG_1423.jpg)
Василенко Алла Іванівна (Наталівська ЗОШ),
![](/Novunu/15rik/11-2015/IMG_1414.jpg)
Денисюк Марія Василівна (Великогорбашівська ЗОШ),
![](/Novunu/15rik/11-2015/IMG_1426.jpg)
Петрук Світлана Володимирівна (Косенівська ЗОШ).
![](/Novunu/15rik/11-2015/IMG_1413.jpg)
За умовою проведення конкурсу класні керівники представили: опис власного педагогічного досвіду, опис виховної системи класу, розробки виховних справ, презентацію власного педагогічного досвіду в програмі PowerPoint. Але для того щоб журі познайомилось з класними керівниками проведено ряд творчих конкурсів і завдань: «Хвилинка поезії», «Творчі нахили», «Незвичайна математика», «Інтелектуальний марафон», «Педагогічна ситуація».
Учасники конкурсу почергово, за результатами жеребкування, презентували систему виховної роботи в учнівському колективі, власний досвід, розкривши оригінальність педагогічних ідей, технологій та методів виховної роботи
![](/Novunu/15rik/11-2015/IMG_1395.jpg)
![](/Novunu/15rik/11-2015/IMG_1389.jpg)
Проявивши себе у цікавих та нелегких випробуваннях, конкурсанти довели, що основними принципами їх роботи є використання сучасних досягнень педагогіки, вікової психології, інноваційних технологій навчання та виховання для успішного розвитку пізнавальних, інтелектуальних, творчих, фізичних здібностей школярів. У впровадженні інноваційних методів і технологій вони перш за все керуються п’ятьма основними заповідями: любити, вірити, знайти, поважати та розуміти своїх вихованців.
![](/Novunu/15rik/11-2015/IMG_1437.jpg)
Вислухавши презентаційні виступи конкурсантів, розглянувши друковані матеріали, підсумувавши виставлені бали, журі визначило переможців конкурсу. Ними стали:
Сорока Ірина Михайлівна (Івашківська ЗОШ) у номінації «Класний керівник 5-7 класів»,
Мигловець Світлана Михайлівна (Городницька ЗОШ) у номінації «Класний керівник 8-9 класів»,
Петрук Світлана Володимирівна (Косенівська ЗОШ) у номінації «Класний керівник 10-11 класів».
![](/Novunu/15rik/11-2015/IMG_1454.jpg)
![](/Novunu/15rik/11-2015/IMG_1443.jpg)
«Учитель – учень» – єдина духовна спільнота, а життєвий шлях дитини – шлях радості, і з цього випливає професійне кредо кожного справжнього педагога: «Плекаймо паросток, щоб виросло життя!»
Завершився районний етап Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» - свята творчості, мудрості, спілкування, свята педагогічної професії.
Дякуємо всім учасникам конкурсу, організаторам, журі, педагогічному і учнівському колективам Наталівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
|