Статистика |
![](/stat/1721105211)
Онлайн всього: 29 Гостей: 29 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2015 » Листопад » 19
11.11.2015 року на базі Жолобненської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар директорів шкіл на тему «Ефективне поєднання урочних та позаурочних форм роботи школи по формуванню активної громадянської позиції». Участь в роботі взяли 43 директори. Розпочався семінар з оглядової екскурсії по школі.
![](/Novunu/15rik/11-2015/zholobne1.jpg)
![](/Novunu/15rik/11-2015/zholobne9.jpg)
На етапі розвитку
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
Категорія: Семінари | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/pereglyad.png) Переглядів: 870 | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/dodav.png) Додав: Кира | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/data.png) Дата: 19.11.2015 | Автор матеріалу: Сікора О.П., завідуюча РМЦ | Комментарі (0) | |
|
|
|