Статистика |
![](/stat/1721103817)
Онлайн всього: 18 Гостей: 18 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2015 » Листопад » 09
Запрошуємо до участі у ІІ етапі олімпіади з астрономії
![](/Novunu/15rik/11-2015/astoronomija1.png)
![](/Novunu/15rik/11-2015/astoronomija2.png) ![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
7 листопада 2015 року в смт.Черняхів були проведені фінальні змагання XІІ-х обласних спортивних ігор серед працівників освіти.
У фінальних стартах взяли участь команди відділу освіти з волейболу, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, шашок та швидких шахів.
Чемпіонами області стала команда шашкістів Марчук В.Ф. – вчитель Киянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Микитюк Г.М – вчитель Великомолодьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
Категорія: Спорт | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/pereglyad.png) Переглядів: 664 | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/dodav.png) Додав: Кира | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/data.png) Дата: 09.11.2015 | Автор матеріалу: Горбовський В.П., методист РМЦ | Комментарі (0) |
11.11.2015р. на базі Жолобненської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбудеться семінар директорів шкіл "Ефективне поєднання урочних та позаурочних форм роботи школи по формуванню активної громадянської позиції".
Виїзд від автовокзалу (квіти) о 9.20.
Сікора О.П., завідуюча РМЦ ![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
5 листопада 2015 року під головуванням начальника відділу освіти відбулася нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів району, на якій було розглянуто ряд важливих питань функціонування дошкільних навчальних закладів.
![](/Novunu/15rik/11-2015/dnz1.jpg)
![](/Novunu/15rik/11-2015/dnz2.jpg)
Начальник відділу освіти Антипчук О.А. ознайомив присутніх з розвитком мережі дошкільних закладів району, зауваживши, що вона попри складну ситуацію
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
![](/Novunu/15rik/11-2015/den_pisemnosti.jpg)
9 листопада відзначається День української писемності і мови, який стає початком Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика. А ще традиційно щороку проводиться радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано 2000 року. Відтоді щороку всі охочі - в Україні та за її межами - можуть узяти участь у написанні радіодиктанту та не тільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, а й продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.
Як і в попередні роки, диктуватиме спеціально підготовлений текст відомий лінгвіст
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
| |
|
|
|