16 березня відбувся ІІ етап районного конкурсу «Книгоманія - 2017», який проводила районна дитяча бібліотека. Конкурс проходив у малій залі Будинку рад.
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija1.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija2.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija8.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija9.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija15.jpg)
На конкурс прибуло 29 учасників - учнів 6,7 класів з різних шкіл району. Учасники конкурсу здійснили уявну подорож сторінками улюблених книг і отримали можливість проявити себе, відповідаючи на запитання літературного лото за творчістю В. З. Нестайка та вікторини за книгами-ювілярами 2017 року. Розповіли про свою «золоту книжкову поличку», представили гасло-меседж «Я – зірковий читач».
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija3.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija4.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija5.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija6.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija7.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija10.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija12.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija13.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija14.jpg)
Чотири тури конкурсу дали змогу визначити переможців, якими стали: у віковій категорії читачів – учнів 6 класів Тимощук Валентина та у віковій категорії читачів – учнів 7 класів Костюк Ольга, обидві переможниці з Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Саме ці дівчатка представлятимуть наш район в обласному етапі конкурсу «Книгоманія-2017».
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija11.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija18.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1knigomanija17.jpg)
Усі юні читачі, що взяли участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2017», отримали Подяки від відділу культури РДА та книги у подарунок. Переможці були нагороджені Грамотами райдержадміністрації.
Дякуємо шкільним бібліотекарям за підготовку учнів до участі у конкурсі.
|