Космос вабить кожного своєю безмежністю і красою. Кожна зірка – немов людина: якась яскрава, якась тьмяніша, всі вони схожі, але кожна горить по – своєму і випромінює неймовірне тепло. Все у космосі є таємничим і прекрасним. Кожна планета приховує в собі щось невідоме та цікаве.
30-31 січня в м. Житомир, на базі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулася обласна гуманітарна виставка-конкурс «Космічні фантазії». Команду від районного центру творчості, спорту та туризму учнівської молоді представляли учні: Гірківської, Борисівської, Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст., Киянської, Пилиповицької, Ярунської, Токарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Слободороманівської гімназії по напрямках: образотворче мистецтво, декоративно-прикладна творчість; в номінаціях: вишивка; ліплення; вироби з паперу; вироби з тканини шкіри, ниток; космічна лялька; вироби з природного матеріалу; вироби з бісеру.
На конкурс-виставку прибули 15 делегацій з районів та міст області, більше 150 учасників.
Наша команда здобула 4 загальнокомандне місце.
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos13.jpg)
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos9.jpg)
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos10.jpg)
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos11.jpg)
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos12.jpg)
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos14.jpg)
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos8.jpg)
Вітаємо переможців:
І місце в секції «Вироби з природного матеріалу» у вихованки РЦТСТУМ Мельник Тетяни (керівник Ляхович З.М.).
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos1.jpg)
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos2.jpg)
І місце в секції «Космічна лялька» у учениці 8 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів Загривої Діани (керівник Остапчук І.Г.).
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos3.jpg)
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos4.jpg)
ІІІ місце в секції «Вишивка» отримала учениця 7 класу Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів Віскушенко Олександра (керівник Назарквич В.В.).
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos5.jpg)
ІІІ місце в секції «Вироби з ниток, шкіри, хутра» отримала учениця Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворська Лідія.
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos15.jpg)
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos6.jpg)
Диплом «За втілення творчого задуму» в секції «Декоративний розпис» отримала учениця 9 класу Киянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ляхович Ірина (керівник Андрійчук Н.Т.).
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos7.jpg)
Деюн Анатсасія, учениця Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зі своєю роботою:
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos16.jpg)
Творча робота "Планета Земля" Катерини Недзельської, учениці Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів:
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos17.jpg)
Творча робота "Планета миру" Кришталь Вікторії, учениці Гірківської ЗОШ І-ІІ ступенів:
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos18.jpg)
Романюк Тетяна зі Слободороманівської гімназії та її творча робота:
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos19.jpg)
Робота Шкабари Ніни, учениці Борисівської ЗОШ І-ІІ ступенів:
![](/Novunu/15rik/01-2015/kosmos20.jpg)
|