Квіти будь-якої пори гріють душу, а особливо навесні, коли пробиваються крізь товщу льоду та снігу первоцвіти.
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem1.jpg)
Саме таким яскравим букетом, який здивував своєю неповторністю, став районний семінар-практикум учителів світової літератури та російської мови, що відбувся 21 квітня в Новороманівській школі. Хоч і видався цей день холодним, але кожен гість відчував себе затишно і комфортно завдяки теплій атмосфері, створеній учительським та учнівським колективом цього закладу, яким керують досвідчений директорНадієвець П.І. та його заступники Данильчук Л.І. і Черниш О.С.
Ініціатор та натхненник зустрічі -Заруцька Г.І., вчитель світової літератури та російської мови, яка є однією з тих особливих квітів, що прикрашають шкільний букет.
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem2.jpg)
Педагоги та учні зустріли гостей у вестибюлі щирим словом, а ще власноруч виготовленими різнокольоровими солодкими букетами.
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem3.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem4.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem5.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem6.jpg)
Розпочався семінар із притчі про букет квітів, за допомогою якої методист РМЦ Рошка С.П. мотивувала тему семінару «Формування культурологічної та компаративної компетенцій учнів у процесі вивчення світової літератури» і розкрила її теоретичний аспект.
Шкільний психолог Осипчук Н.Л. допомогла гостям ближче познайомитися та створила чудовий настрій за допомогою тренінгу-побажання.
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem7.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem8.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem9.jpg)
Про розмаїтий букетшкільного досвіду розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Данильчук Л.І., презентувавши найяскравіші квіти життя закладу.
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem10.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem11.jpg)
На урок світової літератури «Чарівний світ казок Т.Янсон «Капелюх чарівника» та В.Королева-Старого «Хуха-моховинка» до 5 класу запросила вчитель світової літератури Заруцька Г.І., майстерно продемонструвавши компаративне порівняння творів світової та української літератур.
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem12.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem13.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem14.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem15.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem16.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem17.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem18.jpg)
Захоплення в усіх присутніх викликало засідання поетичного салону «Віршований рядок жіночим серцем», адже тільки жіночі серця, які так схожі на тендітні весняні квіти, змогли так тонко й чуттєво відтворити поезію в гармонійному букеті вчительських та учнівських талантів. А це і педагоги Пасічник В.П., Черниш О.С. та Литвінець Т.П., й учениця 7 класу Ілона Ничипорук.
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem19.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem20.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem21.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem22.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem23.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem24.jpg)
Тому й подарували словесники букет подяки своїй колезі Заруцькій Г.І., яка з великою любов’ю до своєї справи ділилася з ними квітами свого досвіду.
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem25.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem26.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem27.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem28.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem29.jpg)
![](/Novunu/15rik/04-2015/sem30.jpg)
Тож нехай і надалі квітне талантами Новороманівська школа, нехай букет досвіду її вчительського та учнівського колективів стає ще барвистішим, свіжішим і ніколи не в’янучим.
|