Результативністю відзначились цьогорічні фінальні змагання з футболу серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ступенів. Збірні команди Городницької, Новороманівської, Суслівської, Токарівської, Чижівської, Ярунської – переможці зональних змагань, зустрілись в очних поєдинках для визначення найкращої команди району 2015-2016 навчального року.
В попередніх іграх команда Новороманівської ЗОШ (вч. Онопрійчук О.П.) перемогла школярів Суслівської ЗОШ з рахунком 3:1 та зіграла внічию зі збірною Городницької ЗОШ (1:1) та по кращій різниці м’ячів вийшла в фінал, де зустрілась з юними футболістами Ярунської ЗОШ (вч. Горблюк В.В.), які в свою чергу перемогли збірні Чижівської (2:1) та Токарівської (1:0) ЗОШ.
В фіналі учні Новороманівської ЗОШ переважали своїх більш молодших суперників з Яруня і перемогли з рахунком 2:1.
![](/Novunu/15rik/11-2015/futbol1.jpg)
Зустріч з 3 місце між командами Городницької (вч. Нагірняк Б.А.) та Токарівської (вч. Чижевський Ю.П.) ЗОШ завершилась з рахунком 5:1 на користь збірної Городницької ЗОШ.
![](/Novunu/15rik/11-2015/futbol2.jpg)
![](/Novunu/15rik/11-2015/futbol3.jpg)
Кращими нападниками фінальних змагань стали Дацько Валентин – учень Ярунської ЗОШ, який забив у ворота суперників 5 м’ячів, та Ротенберг Віталій гравець Новороманівської команди на рахунку якого 6 забитих м’ячів.
![](/Novunu/15rik/11-2015/futbol4.jpg)
![](/Novunu/15rik/11-2015/futbol5.jpg)
Також відзначились результативністю школярі І-ІІ ступенів в фінальних змаганнях з міні-футболу.
Футболісти Гірківської ЗОШ (вч. Пелех В.І.) здобули переконливу перемогу в зустрічі з командою Курчицькогутянської ЗОШ (вч. Лоботрясов І.В.)(5:0) і в фінальній зустрічі також домінували на майданчику та впевнено перемогли суперників з Великогорбашівської ЗОШ (вч. Денисюк М.П.) з рахунком 6:0.
![](/Novunu/15rik/11-2015/futbol6.jpg)
![](/Novunu/15rik/11-2015/futbol7.jpg)
![](/Novunu/15rik/11-2015/futbol8.jpg)
В поєдинку за 3 місце учні Курчицькогутянської ЗОШ перемогли своїх ровесників з Яворівської ЗОШ.
За підсумками змагань сформована збірна району для участі в обласному турнірі.
|