![](/Novunu/15rik/01-2015/dnz2.jpg)
29.01.2015 року на базі районного методичного центру відділу освіти райдержадміністрації відбулася нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів під головуванням начальника відділу Антипчука О.А.
![](/Novunu/15rik/01-2015/dnz1.jpg)
![](/Novunu/15rik/01-2015/narada4.jpg)
Методист РМЦ з питань дошкільної освіти Гопанчук В.В. проаналізовувала зведений річний статистичний звіт за 2014 рік, фінансування дошкільних закладів та організацію харчування дошкільнят.
![](/Novunu/15rik/01-2015/dnz3.jpg)
![](/Novunu/15rik/01-2015/narada5.jpg)
Начальник відділу освіти Антипчук О.А. розповів про перспективи розвитку дошкільної освіти та фінансування дошкільних закладів освіти у 2015 році. Також було роз'яснено про порядок передачі дошкільних навчальних закладів у власність відділу освіти та організацію харчування дітей в дитячих садках які перебували у четвертій чорнобильській зоні радіоактивного забруднення.
Позаштатним інспектором з охорони праці Скрипнюком Ю.О. було доведено до присутніх як діяти на випадок надзвичайних ситуацій та наголошено на дотриманні правил безпеки життєдіяльності в дошкільних закладах.
На завершення керівники ДНЗ отримали доручення щодо покращення напрямків діяльності ДНЗ у розвитку дошкільної освіти району та дотриманні правил трудового розпорядку.
|