Кожен, хто торкається таїни поезії Лесі Українки, переконується в її незбагненній силі зцілення, одержимому вогні кохання, огнистому паланні краси слова. Саме неповторна творчість Лариси Петрівни Косач об’єднала учасників обласного конкурсу читців-декламаторів, що відбувся в малій залі Палацу культури 24 лютого, напередодні святкування 144 річниці від дня народження видатної поетеси.
Серед 68 учасників з усієї області наш район представляли 25 учнів.
Емоційними були виступи учнів Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Юлії Ольшевської, Наталії Захарової, Марини Кравчук, Тамари Правдивої (вчитель Бадах З.П.).
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk1.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk2.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk3.jpg)
Мелодію Лесиної душі відтворювали, читаючи поезії, вихованці Івашківської ЗОШ І-ІІ ступенів: Вікторія Гудзь та Вікторія Савицька (вчителі Подолянчук Т.І. та Дідух А.О.).
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk4.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk5.jpg)
Вільне слово поетеси линуло з уст декламаторів Великогорбашівської ЗОШ І-ІІ ступенів: Ярослава Денисюка, Наталії Горблюк, Анастасії Свиденюк, Катерини Осипчук (учитель Щавінська В.В.).
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk6.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk7.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk8.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk9.jpg)
Чистота поезії видатної землячки відчувалася в словах учнів Малоцвілянської ЗОШ І-ІІ ступенів: Юлії Приведенюк та Олени Савосіної (вчитель Доценко С.П.).
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk10.jpg)
Всесвіт Лесиного слова розкривали Артем Матвійчук, учень Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який присвятив Українці власний вірш, та Юлія Рибак (вчитель Добрянська В.П.).
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk11.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk12.jpg)
Оживала неповторна поезія у вустах вихованців Орепівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Юлії Бобер, Вікторії Ювко, Тетяни Горбаченко (вчитель Зозуля А.В.).
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk21.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk22.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk23.jpg)
Анна Костіна, Вікторія Кот, Микола Холчов, Марія Дяченко та Тимофій Сергеєв, декламатори Брониківської ЗОШ І-ІІ ступенів, трепетно доводили любов до художнього слова (учителі Філімонова Т.В., Лось В.З., Сафроній Л.С.).
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk13.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk14.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk15.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk16.jpg)
Весняною свіжістю повіяло від прочитаних віршів Софії Мельник та Мирослави Рожко, учнів Середньодеражнянської ЗОШ І-ІІ ступенів (учитель Осадчук Л.В.).
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk17.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk18.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk19.jpg)
Річкою пам’яті про Лесю Українку розливалися поезії, які читали Букацька Наталія, учениця Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, (учитель Малина Л.Г.) та Ангеліна Котвицька, учениця Варварівської ЗОШ І-ІІ ступенів (учитель Підкаура В.Г.).
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk20.jpg)
![](/Novunu/15rik/02-2015/konk24.jpg)
Конкурс завершився, але кожному з учасників і присутніх на ньому пощастило ще раз помилуватися осяйними перлинами у разку намиста творчості славетної Лесі Українки, відчути неповторність кожної миті життя і безмежну любов до нього.
|