З 17 по 18 березня 2017 року в м. Житомирі на базі обласного центру науково-технічної творчості, команда вихованців гуртка «Судномоделі» районного центру творчості, спорту та туризму учнівської молоді при Суслівській ЗОШ І-ІІІ ступенів на чолі з керівником гуртка Василенком Володимиром Володимировичем захищали честь району на обласному конкурсі-змаганні з судномодельного спорту (моделі до 600 мм).
![](/Novunu/17rik/03/1/tm1.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/tm2.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/tm3.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/tm4.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/tm5.jpg)
В загальному заліку наша команда посіла І загальнокомандне місце.
В особистій першості вибороли місця:
І місце - Шпитко Анатолій, вихованець РЦТСТУМ посів І місце;
І місце - Тарасюк Іван, учень 8 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів;
ІІ місце - Звольська Катерина, учениця 7 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](/Novunu/17rik/03/1/tm6.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/tm7.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/tm8.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/tm9.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/tm10.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/tm11.jpg)
|