28.03.17р. відбулась районна науково-практична конференція «Підсумки роботи над методичною проблемою «Впровадження в навчально-виховний процес сучасних педагогічних технологій як умова індивідуального розвитку і самовдосконалення особистості» , на яку були запрошені представники з усіх шкіл.
![](/Novunu/17rik/03/1/1konferencija2.jpg)
Завідуюча РМЦ Сікора О.П. у своїй доповіді підбила підсумки роботи педагогів району за 5 років по даній проблемі. Вона зазначила, що сформована структура роботи над проблемою забезпечила системно-цільовий підхід до управління процесом підвищення професійної компетентності педкадрів, надання реальної, дієвої методичної допомоги педагогам, реалізацію сучасних педагогічних технологій, формування нових підходів до організації навчання та виховання школярів.
![](/Novunu/17rik/03/1/1konferencija3.jpg)
Цікавим був виступ директора Городницької ЗОШ І-ІІІ ст. Гончаренко С.В. і вчителя історії та правознавства цієї ж школи Кондрачук О.А., які розповіли про створення інноваційного простору школи, а також впровадження сучасних педагогічних технологій в практику роботи педколективу.
![](/Novunu/17rik/03/1/1konferencija4.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1konferencija5.jpg)
Про формування освітнього розвивального середовища у світлі Державного стандарту початкової освіти говорили методист РМЦ Лопатюк В.Г. і вчитель початкових класів Ярунської ЗОШ І-ІІІ ст. Лагасюк Л.Ю.
![](/Novunu/17rik/03/1/1konferencija6.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1konferencija7.jpg)
Заступник директора з науково-методичної роботи Слободороманівської гімназії та вчитель української мови і літератури Барвинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Калінченко Т.М. представили узагальнений досвід роботи окружного методичного об’єднання вчителів словесників Слободороманівського освітнього округу.
![](/Novunu/17rik/03/1/1konferencija8.jpg)
![](/Novunu/17rik/03/1/1konferencija9.jpg)
Вчитель хімії та біології, директор Івашківської ЗОШ І-ІІ ст. Ковальчук Г.І. поділилась досвідом щодо розвитку критичного мислення учнів на уроках хімії.
![](/Novunu/17rik/03/1/1konferencija10.jpg)
Про особливості використання класними керівниками інноваційних виховних технологій розповіла вчитель Ярунської ЗОШ І-ІІІ ст. Гнітецька М.М.
![](/Novunu/17rik/03/1/1konferencija11.jpg)
Цікавими напрацюваннями в роботі з обдарованими дітьми на уроках поділилась вчитель зарубіжної літератури Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Кокуть Г.А.
![](/Novunu/17rik/03/1/1konferencija12.jpg)
Баєр Т.М., практичний психолог Киківської ЗОШ І-ІІІ ст., виступила з проблеми «Тренінг і арт-терапія у роботі практичного психолога».
![](/Novunu/17rik/03/1/1konferencija13.jpg)
На завершення Сікора О.П. висловила сподівання, що конференція стане підставою для осмислення сучасних проблем освітнього процесу, нових ідей, творчості.
|