04.12.2014 року в Суслівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів трудового навчання на тему: «Розвиток творчих здібностей учнів у процесі трудового навчання».
При вході у школу гостей радо вітали директор школи Пилипчук Олександр Анатолійович, учителі та учні школи.
![](/Novunu/14rik/12-2014/trud1.jpg)
На зустріч прибуло 26 учителів району, яким було подаровано національні стрічки, що говорить про патріотичний настрій дітей та працівників школи. Семінар розпочали із презентації школи, в ході якої було продемонстровано здобутки навчального закладу, завдання, які стоять перед колективом, та реалізацію науково-методичної теми «Забезпечення формування особистості учня та його творчих можливостей шляхом впровадження сучасних освітніх технологій в навчально-виховний процес».
Учителем трудового навчання, Щирським Олегом Павловичем, було проведено урок в 11 класі на тему: «Портфоліо в професійній діяльності людини», у процесі якого показано використання різних форми роботи для досягнення мети. Робота учнів на комп’ютерах по створенню власного портфоліо підтвердила їх обізнаність з даної теми та вміння застосовувати знання на практиці.
![](/Novunu/14rik/12-2014/trud2.jpg)
![](/Novunu/14rik/12-2014/trud3.jpg)
![](/Novunu/14rik/12-2014/trud4.jpg)
Після уроку учасників семінару було запрошено до творчої майстерні, де вчителями школи було продемонстровано майстер-класи. Окрасою заходу стала виставка творчих робіт учнів, яка вразила вчителів своєю кількістю, різноманітністю та дивовижною красою їх виконання. Першою перед гостями виступила керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Туровець Лілія Василівна, яка вразила картинами з природних матеріалів та поділилася секретом по їх створенню. Потім естафету перейняла вчителька трудового навчання, Яворенко Надія Іванівна, яка продемонструвала дитячі творчі роботи по створенню цікавих шкатулок з підручних матеріалів, виробів зі стрічок, картин з бісеру та різних цікавих виробів. Різноманітні вироби та технологічний процес їх виготовлення показали старші вихованці керівника гуртка декоративно-прикладного мистецтва Назаревич Вікторії Валеріївни. З великим задоволенням учасники семінару слухали виступ керівника судно-модельного гуртка Василенка Володимира Володимировича, який поділився зі своїми колегами технологією створення різних моделей та розповів про досягнуті успіхи, а його вихованці продемонстрували на практиці створені власними руками вироби (автомобілі).
![](/Novunu/14rik/12-2014/trud5.jpg)
![](/Novunu/14rik/12-2014/trud6.jpg)
![](/Novunu/14rik/12-2014/trud8.jpg)
![](/Novunu/14rik/12-2014/trud9.jpg)
![](/Novunu/14rik/12-2014/trud10.jpg)
![](/Novunu/14rik/12-2014/trud11.jpg)
![](/Novunu/14rik/12-2014/trud12.jpg)
![](/Novunu/14rik/12-2014/trud15.jpg)
![](/Novunu/14rik/12-2014/trud13.jpg)
![](/Novunu/14rik/12-2014/trud14.jpg)
![](/Novunu/14rik/12-2014/trud16.jpg)
Від учасників семінару і від себе особисто дякую адміністрації, вчителям та учням школи за організацію та проведення семінару.
|