Хай наші учні багато знають, глибоко розуміють, а ще більше можуть і вміють! І щоб ми мали можливість допомогти кожному з них стати успішною і щасливою людиною!
10 жовтня 2015 року на базі ЗОШ №4 міста Новоград-Волинський відбулася творча зустріч вчителів початкових класів району та міста з представниками Інституту педагогіки і андрагогіки НАПН України та видавництва «Оріон».
![](/Novunu/15rik/11-2015/poch1.jpg)
![](/Novunu/15rik/11-2015/poch2.jpg)
Директор видавництва Олег Васильович Костенко у соєму виступі зауважив, що Європейська освіта в Україні твориться сьогодні і зараз нашими спільними зусиллями. Він ознайомив присутніх з новим європейським підходом до перевірки предметних компетентностей учнів початкової школи з української мови, природознавства, математики та інформатики.
![](/Novunu/15rik/11-2015/poch3.jpg)
Кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту педагогіки і андрагогіки Наталія Петрівна Листопад, головний редактор видавництва «Оріон» Ірина Володимирівна Красуцька презентували серію посібників для учнів початкової школи щодо перевірки предметних компетентностей.
![](/Novunu/15rik/11-2015/poch4.jpg)
![](/Novunu/15rik/11-2015/poch5.jpg)
Навчальні посібники «Перевірка предметних компетентностей» розроблені за сприяння провідних спеціалістів Інституту педагогіки НАПН України за однією методичною ідеєю, що дає змогу вчителям осучаснити навчально-виховний процес, будуючи його на компетентнісній основі. Вчителі щиро вдячні науковцям за проведену плідну творчу зустріч.
|