27 січня 2011 року на базі Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений районний семінар вчителів фізичного виховання на тему: «Виховання у школярів основ здорового способу життя на уроках фізичного виховання».
![](/Novunu/2011_2/golovna_jarun.jpg)
Учасники семінару мали змогу побачити спортивні досягнення ярунських школярів у вигляді дипломів та кубків, які виставлені в фойє школи та ознайомились з презентацією «Фізичне виховання в Ярунській ЗОШ І-ІІІ ступенів», яку провела директор школи Горблюк М.Й.
![](/Novunu/2011_2/gimnastuka1.jpg)
![](/Novunu/2011_2/gimnastuka2.jpg)
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)