Як часто в життєвій круговерті ми не надаємо значення певним подіям, а при зустрічі з людьми не завжди встигаємо помітити їх неповторність. Адже кожен із нас – це цілий світ, у якому материки радості омиваються морями суму. Та коли тоненькі ниточки вражень створюють панно чийогось життя, розумієш, що кожна людина особлива.
Незвичайне у звичайній восьмикласниці з віддаленої Броницькогутянської школи Вертецькій Богдані можна помітити, прочитавши рядки з її поетичних творів:
![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/pereglyad.png)
Переглядів: 755 |
![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/dodav.png)
Додав:
Кира |
![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/data.png)
Дата:
09.02.2011 |
Автор матеріалу: Рошка С.П. |
Комментарі (0)