збірну району з баскетболу (дівчата),

що сформована

на базі Чижівської ЗОШ І-ІІІ ст.,

з високим 4 місце ... .

Категорія: Спорт | Переглядів: 757 | Додав: Кира | Дата: 15.02.2011 | Автор матеріалу: Горбовський В.П. | Комментарі (0)

Створено сайт Косенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бажаємо процвітання Вашому сайту!

переглянути можна за наступною адресою:

Категорія: Оголошення | Переглядів: 824 | Додав: osvita-novog | Дата: 15.02.2011 | Автор матеріалу: | Комментарі (0)

Традиційно, на початку лютого, серед учнівської молоді проводиться турнір з міні-футболу на приз народного депутата України ІІ скликання М.Д.Горбатюка. На змагання прибули кращі команди району – це юні футболісти з сіл: Велика Горбаша, Городниця, Гульськ, Красилівка, Орепи, Піщів, Слобода Романівська, Сусли, Чижівка, Ярунь.

На відкритті змагань були присутні та привітали учасників змагань народний депутат України ІІ скликання Микола Дмитрович Горбатюк та директор коледжу Микола Євгенович Паламарчук.

Всі ... .

Настільний теніс – улюблений вид спорту сільських школярів. Про це свідчить кількість шкіл-учасників районних змагань – 42. У юнаків І-ІІ ступенів без поразок провели змагання та стали переможцями учні Гірківської ЗОШ: Ящук Євген та Петриковець Олександр (вч.Горблюк В.В.). на другому місці юнаки з Яворівка – Щирський Юрій та Заїка Дмитро (вч.Фурманенко П.І.). третю сходинку посіли учні Івашківської ЗОШ – Корчебанов Микола та Щирій Вадим (вч. Горбовський В.П.).у дівчат показали результативну гру тенісистки Броницької ЗОШ: Васильчук Оксана та Яковчук Яніна (вч. Яковчук О.В.) – 1 місце. Другими фінішували дівчата з Поліянівської ЗОШ: Копилова Марина та Лісовські Юлія ... .

Переглядів: 838 | Додав: Кира | Дата: 15.02.2011 | Автор матеріалу: Горбовський В.П. | Комментарі (0)