На старти змагань з легкоатлетичного кросу, в залік спартакіади школярів 2015-2016 н.р., вийшла рекордна кількість команд: 22 ЗОШ І-ІІІ ступенів та 19 ЗОШ І-ІІ ступенів.
Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів підтвердили своє чемпіонське звання бігуни Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Остапчук О.Ф.), друге місце у школярів Красилівської школи (вчитель Петришин В.І.), третє місце у кросменів з Броницької Гути (вчитель Корольчук Ю.І.).
![](/Novunu/15rik/09-2015/kros1.jpg)
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)