![](/Novunu/15rik/10-2015/erh1.jpg)
Районний семінар-практикум учителів української мови та літератури, що відбувся 22 жовтня на базі РМЦ, був присвячений актуальній проблемі сьогодення – «Формування життєвої компетентності особистості на всіх стадіях її розвитку засобами уроків словесності». У заході взяли участь 33 словесники, активно включившись у його роботу.
Теоретичні засади формування компетентностей на уроках української мови та літератури розкрила методист РМЦ Рошка С.П.
У ході семінару його учасники опрацювали методики
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)