Шановні колеги! Сердечно вітаємо Вас з Днем методиста!
![](/Novunu/15rik/10-2015/568923.gif)
Бути методистом: вчителем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.
Щира шана Вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служінню улюбленій справі, за терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.
Вітаю
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)