Змістовними, емоційно-насиченими новітніми формами роботи фінішував очний триденний тренінг з відпрацювання практичних навичок учителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році відповідно до Концепції «Нова українська школа». Сертифікати комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради про проходження тренінгу було вручено 20 вчителям ЗЗСО району.
![](/Novunu/18rik/08/nshk1.jpg)
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)