29.08.2018 року під головуванням начальника відділу освіти Антипчука О.А. та за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Даниленко Н.В. відбулося розширене засідання колегії відділу освіти. В її роботі взяли участь члени колегії відділу освіти, голова районного комітету профспілки працівників освіти Вознюк Л.Ф., керівники закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти району.
![](/Novunu/18rik/08/kolegija1.jpg)
![](/Novunu/18rik/08/kolegija3.jpg)
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)