29.08.2018 року під головуванням начальника відділу освіти Антипчука О.А. та за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Даниленко Н.В. відбулося розширене засідання колегії відділу освіти. В її роботі взяли участь члени колегії відділу освіти, голова районного комітету профспілки працівників освіти Вознюк Л.Ф., керівники закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти району.
![](/Novunu/18rik/08/kolegija1.jpg)
![](/Novunu/18rik/08/kolegija3.jpg)
![](/Novunu/18rik/08/kolegija4.jpg)
Начальник відділу освіти Олександр Антипчук привітав присутніх з початком нового 2018-2019 навчального року та детально проаналізував діяльність закладів освіти у 2017-2018 навчальному році, окресливши основні завдання над вирішенням яких працюватиме освітня галузь у новому навчальному році.
![](/Novunu/18rik/08/kolegija2.jpg)
Завідуюча районним методичним центром Сікора О.П. доповіла про проведену роботу щодо виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 988-р «Про концепцію реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року».
![](/Novunu/18rik/08/kolegija5.jpg)
Андрощук В.П., головний спеціаліст відділу освіти ознайомила з організацією інклюзивного та індивідуального навчання у закладах загальної середньої освіти.
![](/Novunu/18rik/08/kolegija6.jpg)
З вітальним словом до присутніх звернулася Наталія Даниленко та вручила грамоти відділу освіти керівникам кращих ЗЗСО та ЗДО відповідно результатів моніторингу їх діяльності у 2017-2018 навчальному році.
Результати моніторингу
І місце:
Суслівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор О.А. Пилипчук),
![](/Novunu/18rik/08/kolegija7.jpg)
Пилиповицький ДНЗ "Калинка" (директор Т.М. Вознюк) (серед типових ЗДО),
![](/Novunu/18rik/08/kolegija13.jpg)
Стриївський ДНЗ "Малятко" (директор Н.А. Максимчук) (серед ЗДО з короткотривалим режимом перебування),
![](/Novunu/18rik/08/kolegija16.jpg)
Великогорбашівська ЗОШ І-ІІ ступенів (директор І.Б. Семенюк) та Наталівська ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Л.В. Прищепа) поділили між собою І та ІІ місця.
![](/Novunu/18rik/08/kolegija10.jpg)
![](/Novunu/18rik/08/kolegija11.jpg)
ІІ місце:
Ярунська ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор М.Й. Горблюк),
![](/Novunu/18rik/08/kolegija8.jpg)
Дідовицький ДНЗ (директор А.В. Новорок) (серед типових ЗДО),
![](/Novunu/18rik/08/kolegija14.jpg)
Токарівський ДНЗ "Малятко" (О.М. Дмитрук) (серед ЗДО з короткотривалим режимом перебування).
![](/Novunu/18rik/08/kolegija17.jpg)
ІІІ місце:
Пилиповицька ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор О.М. Власенко),
![](/Novunu/18rik/08/kolegija9.jpg)
Івашківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Г.І. Ковальчук),
![](/Novunu/18rik/08/kolegija12.jpg)
Киківський ДНЗ (директор О.О. Матвійчук) (серед типових ЗДО),
![](/Novunu/18rik/08/kolegija15.jpg)
Жолобненський ДНЗ "Сонечко" (директор Г.В. Михайлюк) (серед ЗДО з короткотривалим режимом перебування).
![](/Novunu/18rik/08/kolegija19.jpg)
Усі пропозиції й завдання було визначено в рішенні колегії та взято до уваги.
|