Хлібом-сіллю та піснею зустрічали учасників районного семінару вчителів фізичної культури у Яворівській ЗОШ І-ІІ ступенів. Директор школи Токарчук О.А. та вчитель фізкультури Фурманенко П.І. презентували учасникам семінару Яворівську ЗОШ, ознайомили з досягненнями у навчанні та в спортивних змаганнях.
![](/Novunu/15rik/10-2015/javor1.jpg)
![](/Novunu/15rik/10-2015/javor2.jpg)
![](/Novunu/15rik/10-2015/javor3.jpg)
Тему семінару: «Розвиток фізичних якостей школярів шляхом використання індивідуального підходу на уроках волейболу» розкрив на уроці фізкультури у 9 класі Петро Іванович Фурманенко. Вчитель показав, що індивідуальний підхід базується на тому, що будь-який освітній вплив здійснюється через призму індивідуальних особливостей кожної дитини і має враховувати різні сторони рухового розвитку учнів. Індивідуальний підхід, у фізичному вихованні, має враховувати різні аспекти рухового розвитку особистості в основі якого - фізичне навантаження.
![](/Novunu/15rik/10-2015/javor4.jpg)
![](/Novunu/15rik/10-2015/javor5.jpg)
![](/Novunu/15rik/10-2015/javor6.jpg)
![](/Novunu/15rik/10-2015/javor7.jpg)
Позакласний захід «Козацькі забави» між командами учнів 5 та 6 класів провели вчитель фізкультури та педагог-організатор Давиденко Л.М. В ігровій, змагальній формі виконувались завдання:
- зміцнення здоров’я дітей, фізичний розвиток і формування життєвоважливих рухових умінь і навичок;
- розвиток фізичних якостей, уваги, кмітливості, уміння діяти узгоджено;
- виховання морально-вольових якостей;
- виховання любові до занять фізичною культурою та спортом.
![](/Novunu/15rik/10-2015/javor14.jpg)
![](/Novunu/15rik/10-2015/javor8.jpg)
![](/Novunu/15rik/10-2015/javor9.jpg)
![](/Novunu/15rik/10-2015/javor10.jpg)
![](/Novunu/15rik/10-2015/javor11.jpg)
![](/Novunu/15rik/10-2015/javor12.jpg)
![](/Novunu/15rik/10-2015/javor13.jpg)
Обговорення уроку та позакласного заходу, підведення підсумків семінару відбулося у формі круглого столу.
Учасники семінару подякували дирекції школи за проведений семінар та гостинний прийом.
|