27.08.2018 року на базі РМЦ розпочали свою роботу серпневі стартапи з теми «Особливості організації навчально-виховного процесу у 2018-2019 навчальному році». Методисти РМЦ разом з педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти району детально опрацьовують методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році, що містять посилання на навчальні програми, за якими навчатимуться учні; форми оцінювання, види контролю знань; час на вивчення окремих тем; переліки нормативних документів, якими мають користуватись учителі-предметники, враховуючи специфічні особливості кожного предмета.
![](/Novunu/18rik/08/st1.jpg)
![](/Novunu/18rik/08/st2.jpg)
![](/Novunu/18rik/08/st3.jpg)
Особлива увага звертається на те, що рекомендації зорієнтовані на реформаційні процеси, окреслені Законом України «Про освіту» та Концепцією «Нова українська школа». Паралельно розглядаються аналітичні листи науково-педагогічних та педагогічних працівників КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради та інструктивно-методичні матеріали Міністерства освіти і науки України. Вносяться відповідні корективи у практичну діяльність освітян району. Сподіваємось, що їх реалізація сприятиме впровадженню в освітній процес сучасних прогресивних методик та педагогічних технологій, розвитку інтелектуального потенціалу нашого району.
![](/Novunu/18rik/08/st4.jpg)
![](/Novunu/18rik/08/st5.jpg)
|